תהליך אבחון האלרגיות

אבחון אלרגיות – כיצד מאובחנות אלרגיות במרכז אורה גולן?

עם הגעתכם למרפאה במרכז אורה גולן תתבקשו למלא שאלון בריאות, בו תתייחסו למרכיבי התזונה, לאורח חייכם ולהיסטוריה הרפואית שלכם. עם כניסתכם לחדר הטיפול המטפלת תעבור ביחד איתכם על ההיסטוריה הרפואית והסיבות שלשמן הגעתם לטיפול, ותתבקשו לחלוץ נעליים ולעלות בלבוש מלא לבדיקה קינסיולוגית.

הבדיקה מבוססת על נתונים שניתן לקבל מכושר התנגדות השרירים. קיים קשר בין השרירים ובין מערכות ואברים בגוף. ע"י סקירה של יותר מ-70 שרירים, נאספים הרבה נתונים על מצב הגוף. לאחר פענוח הנתונים המתקבלים מההיסטוריה הרפואית, הבדיקות הקינזיולוגיות ובדיקות מעבדה קונבנציונליות ניתן למטופל, דיווח על מצבו ועל הרגישויות שניפצו באמצעות האבחון. בתום מפגש האבחון מוצעת תוכנית טיפול אישית.

אבחון אלרגיות N.A.E.T – החומרים הנבדקים

האלרגיות נבדקות בעזרת דוגמאות של אלרגנים הנמצאים בקליניקה, כך המטפלת תבדוק רגישויות לחומרים שכיחים כמו: ויטמינים מקבוצות B,C ו-A מינרלים, חלבונים, סידן, סוכרים, מלחים כל אלה חומרים שבאים במגע עם המטופל ביומיום ובמידה והמטופל רגיש להם הוא יפתח באופן מידי תגובה המעידה על רגישות זו. טבלת החומרים שנבדקים בקליניקה ארוכה ומכילה אלרגנים רבים, כל זאת כדי לאבחן במקצועיות וייעילות את הגורמים לאלרגיה ולנטרל באופן מידי את האלרגן.

בפועל המטופל יתבקש לאחוז מבחנות עם חומרים שונים והמטפלת תבדוק בעזרת טכניקת הקינסיולוגיה האבחונית, האם החומר גורם לשריר להיחלש.

form background

תנאי שימוש