להיות לבד יכול להיות… מסוכן לעיתים

לכל אחד מאיתנו יש את החבר שנתפס כ"רווק נצחי" או את החברה "שלא עושה מספיק כדי למצוא".

מהצד, לעיתים נראה שהבדידות טובה להם, ופעמים רבות אנחנו גם שומעים הצהרות שתומכות בזה, אך בפועל קורים דברים מתחת לפני השטח, וישנה בעיה שמצריכה תשומת לב מיוחדת לפתרונה.

עלינו, החברים או המשפחה, מוטלת האחריות להגדיל ראש ולדאוג לאנשים הקרובים אלינו.

תמרור אזהרה משמעותי בעניין זה ניתן לראות מול הנתונים שפרסמה עמותת ער"ן, לפיהם הגורם מס' 1 לפניות למוקדי העמותה הוא בדידות וקונפליקטים ביחסים בין-אישיים (35% מהפניות!). תקופת הקורונה והסגרים שהגיעו במסגרתה רק תרמו להחרפת הקושי, ויותר אנשים מצאו את עצמם בודדים יותר מתמיד.

למה נשארים לבד בעצם?

הסיבות רבות ומגוונות, ורשימת התירוצים היצירתית הולכת ומתארכת משנה לשנה: "אני צעיר מדי" טוענים חלק שכבר קרובים לגיל 40, "גברים פוחדים מנשות קריירה חזקות כמוני" טוענות נשים שנתפסות בתירוץ חסר בסיס עובדתי, "אני שמן, אף אחת לא תרצה אותי" טוענים גברים שיש להם כרס קטנטנה, ועוד.

סיבות אלו ואחרות נשענות במקרים רבים על פחדים וחרדות שמושרשים עמוק בפנים – פחד שנשען על אהבה נכזבת בעבר, בגידה קשה שאולי שינתה את תפיסת העולם האוטופית שהיתה קודם לכן, פחד מאובדן חופש ועצמאות, הערכה עצמית נמוכה ופחד מדחייה… והרשימה עוד ארוכה.

הכירו את שורש הבעיה

בבסיס העניין, אותם מעצורים שמונעים את שבירת מעגל הבדידות נקראים מחסומים רגשיים.

מחסומים אלו אחראיים על "זריעת" החששות, הפחדים והמתחים שמלווים אותנו. כולנו מתמודדים עם מחסומים רגשיים, עם חלקם בהצלחה יתרה ועם חלקם בכישלון גמור… ואלו הם המחסומים שעושים לנו את החיים לקשים יותר – הם משפיעים ומנהלים את שגרת היום, ופוגעים בהתקדמות בתחומי חיים רבים.

איך "שוברים" את מעגל הבדידות?

נטרול המחסומים הרגשיים היא פעולה נכונה ומתבקשת, אך יש לעשותה מול גורם מקצועי ובעל ניסיון טיפולי מוכח – זו הדרך להבטיח תוצאה חיובית ומהירה.

ד"ר אורה גולן מציעה מגוון שיטות טיפול ב-3 מרכזי אורה גולן הפועלים בישראל (תל-אביב, קיבוץ נחשולים שבצפון וגם באינטרנט). במרכזים אלו מטפלים ביעילות במחסומים רגשיים באמצעות טכניקה ייחודית שמאתרת את אותו מחסום בדייקנות מדהימה ומנטרלת את הקשר שיוצר אותו. כך הטיפול מעניק למטופל חיים חדשים וחופשיים ממצוקות העבר. טכניקה זו אינה מהווה טיפול פסיכולוגי או טיפול רפואי, אך עם תוצאותיה ויעילותה אי אפשר להתווכח – מעל ל-3,000 נשים, גברים וילדים מגיעים כל שנה לטיפול במרכזי אורה גולן (82,000 בסה"כ, והספירה עדיין נמשכת), ואחוזי ההצלחה של הטיפול עומדים על 87.4%, לפי מחקר בינלאומי שנעשה לאחרונה.

ד"ר אורה גולן מחזיקה בדוקטורט בכירופרקטיקה עם התמחות בתחום הרגשי, התמודדות עם חרדות וכירופרקטיקה תפקודית. ד"ר גולן פועלת מתוך אמונה בעקרון Innate Intelligence – היכולת העצמית של הגוף לתמוך ולרפא את עצמו. נושא זה ריתק את ד"ר גולן במשך שנים רבות, בהן למדה והתנסתה בתחום, עד שהקימה בשנת 1997 את מרכז "אורה גולן", המסייע לאנשים רבים, מהארץ ומהעולם, להתמודד עם מחסומים הרגשיים ולשפר את איכות חייהם.

צרו קשר עוד היום ושימו סוף לבדידות… אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים להיות לבד!

ככל שתמהרו לטפל בבעיה כך תקצרו את זמן הטיפול הנדרש אליה.
אנו במרכז אורה גולן מזמינים אתכם ליצור קשר לייעוץ ראשוני, בו נאבחן את הבעיה ואת סוג הטיפול הדרוש לכם כדי לעלות חזרה על המסלול לחיים בריאים ומאוזנים.

form background

תנאי שימוש