שאלות נפוצות

כמה אנשים טופלו בטכניקה זו?
עשרות אלפי אנשים מרחבי העולם.

האם התנגדות השרירים קשורה לכושר גופני או כוח?
לא. בדיקת כושר התנגדות השרירים מזהה שריר תקין שיכול להינעל ולהישאר חזק כנגד התנגדות שמופעלת עליו. בדיקה זו מותאמת אישית לכל אחד ואינה בודקת כושר או כוח. באמצעות בדיקה זו ניתן לקבל אינפורמציה חשובה על הגוף, כולל על נושאים טעונים רגשית. נושא טעון רגשית יגרום לשריר חזק להיות חלש זמנית(לכמה שניות).

מה סיכויי ההצלחה של הטכניקה?
לטכניקה 85% הצלחה.

למי הטיפול לא יכול לעזור או לא מומלץ?
לאנשים תשושים מאד, אנשים שאינם מתפקדים ולא מוצאים את עצמם, אנשים שזקוקים לטיפול תרופתי, אבל עדיין לא מיוצבים.

מה נחשבת הצלחה?
הצלחה נחשבת כאשר מטופל מדווח על שיפור בתפקוד, ירידה בפחדים ובחרדות. לפני ואחרי הטיפול אנו בודקים על ידי תשאול את התלונות והקשיים. הצלחה נחשבת לירידה בעוצמת התלונות, בתדירות ובמשך הזמן שלהם. בדרך כלל הצלחה ניכרת מיד, אבל לעיתים השינוי והשיפור ניכר לאחר זמן מה, מפני שנפתחו אופציות רגשיות שהיו חסומות קודם לכן, כמו לדוגמה חשש משינויים או מביקורת שמנעו ממך לקדם את עצמך.

מדוע הטכניקה מתמקדת דווקא בכישלון, תחרות והצלחה?
בפיתוח הטכניקה הושקעו מאמצים רבים כדי לשכלל וליעל אותה. בתהליך זה הגעתי למסקנה שהטיפול בכישלון, תחרות והצלחה, הוא חיוני ומהווה מזון בסיסי למערכת הרגשית, שמאזן מחזק ומחסן אותה. בעזרתו ניתן לפתור הרבה מאד בעיות שלכאורה נראה שאינן קשורות לכישלון תחרות או הצלחה.

למעשה כישלון תחרות והצלחה נוגעים בכל תחומי החיים. כישלון הוא כל מה שלא מצליח לך בחיים: אישית, מקצועית, חברתית, לימודית, זוגית, כלכלית ועוד.

האם הטיפול יכול לעזור למקרי פחד טיסה?
כן. פחד טיסה הוא סוג של כישלון משום שלא מצליח לך לתפקד או לבלות באופן שתבחר מפני שאתה מנוהל על ידי הפחד מהטיסה. לעיתים יש צורך להוסיף כמה טיפולים בודדים בשביל להתמקד ולנטרל לגמרי את הפחד.

האם הטיפול יכול לעזור לניטרול חרדת נהיגה?
כן. בדומה לפחד מטיסה גם פחד נהיגה הוא כישלון בניידות תקינה הפוגם בתפקוד. שיטת אורה גולן מטפלת בניטרול חרדות ופחדים. לעיתים יש צורך להוסיף כמה טיפולים בודדים בשביל להתמקד ולנטרל לגמרי את הפחד.

אם אני נוטל כדורי מרשם אנטי דכאוני או אנטי חרדתי האם אוכל להיעזר בטיפול?
כן. בתנאי שהנך מיוצב באמצעותם. אם רק התחלת לקחת את הכדורים או רק שינית מרשם, אני ממליצה להמתין עד להרגשה מאוזנת. הכדורים אינם מנטרלים את המטענים הרגשיים אלא מאפשרים לתפקד יותר טוב למרות קיומם.

 

מדוע יש לערוך שישה מפגשים?
במפגשים מטפלים בזויות שונות הקשורות לכישלון תחרות והצלחה. טיפולים אלה מאפשרים לך לממש טוב יותר את הפוטנציאל שלך להיות יעיל יותר, ממוקד יותר, עם חושים חדים יותר, יצירתי יותר ויחד עם זאת נינוח יותר עם איכות חיים טובה יותר.

האם יש מצבים שצריך יותר משישה מפגשים?
לפעמים הטיפולים מתקדמים לאט מהממוצע בגלל עומס רגשי. מצב כזה מתברר רק במהלך הטיפול, לכן הנטרול נימשך יותר מארבעה מפגשים. לעיתים יש בקשה של המטופל לטפל בנושאים טעונים נוספים המצריכים מפגשים נוספים.

האם יש סיכון בטיפול?
לא. הטיפול בטוח, יעיל, ממוקד ומדויק. יש לו 85% הצלחה. במקרה הכי גרוע אין שום שינוי.

האם התשלום עבור הטיפול מותנה בהצלחת הטיפול?
לא. הגעה לטיפול מחוייבת בתשלום מראש. לטיפול 85% הצלחה. הטיפול עזר ועוזר לאלפי אנשים מרחבי העולם. רבים עשו שינויים משמעותיים מאד בחייהם בעקבות הטיפול ומוקירים תודה רבה על כך.

האם הטיפול מומלץ לילדים?
כן. ילדים מגיבים מצוין ומהר לטיפול והשפעתו על חייהם ועתידם משמעותית. ההשפעה החיובית של הטיפול תלווה אותם גם בבגרותם.

מדוע ילדים מגיעים לטיפול?
ילדים רבים סובלים מלחצים חברתיים וחרדות מבחנים ומפתחים דפוסי התנהגות הרסניים כתוצאה מהלחץ, כמו הפרעות שינה, אי שקט, כעסים, פחדים, בעיות חברתיות ועוד. הטיפול מומלץ גם כמניעה.

האם דר. אורה גולן תטפל בי?
הטיפול יתבצע על ידי אחת האסיסטנטיות המוסמכות של דר. אורה גולן ותחת פיקוחה.

האם יש ניגוד אינטרסים כאשר אנשים עם קירבה משפחתית או שעובדים באותו מקום וקיימת מתיחות ביניהם, יטופלו באותו מקום על ידי אותו מטפל?
לא. הטיפול הוא אישי ומטרתו לזהות, להתמקד ולנטרל מטענים רגשיים של כל אחד ללא כל קשר למתיחות שקיימת ביניהם. קרוב לודאי שהמתחים נוצרו עקב המטענים הרגשיים שכל אחד נושא עמו.

האם הטיפול מומלץ לכל המשפחה?
כן. עומסים ומתחים בתוך המשפחה ישתפרו בעקבות הטיפול כאשר גם ההורים וגם הילדים מטופלים. בנוסף הטיפול בהורים ישפיע לטובה על הילדים. הילדים לומדים מההורים את דרכי ההתמודדות שלהם עם מתחים. כאשר ההורים יעילים ממוקדים נינוחים ופחות שחוקים, גם הילדים מפנימים התנהגות זו. זו אחת המתנות הנפלאות ביותר שהורים יכולים להעניק לילדיהם.

איזו הכשרה עברו האסיסטנטיות של דר. אורה גולן?
כל אחת מהאסיסטנטיות המוסמכות של דר. אורה גולן עברה אצלה הכשרה של 130 שעות והוסמכה לאחר הצלחה במבחנים הסופיים.

האם הטיפול יכול לעזור לי לרדת במשקל?
לעיתים. עודף משקל הוא כישלון לרדת במשקל. הטיפול אינו מתמקד ישירות בירידה במשקל אלה בכישלון תחרות והצלחה ולכן יכול לנטרל מטענים ומחסומים רגשיים המונעים ממך להשלים תהליך של ירידה מאוזנת וקבועה במשקל ושמירה עקבית על אורח חיים בריא.

האם ניתן להיעזר בטיפול לנטרול מטען רגשי בנושאים שאינם כשורים לכישלון תחרות והצלחה?
כן. אבל יש לעבור קודם את הטיפול לנטרול מטענים רגשיים הקשורים להתמודדות עם כישלון תחרות והצלחה הכולל 4 מפגשים. כישלון כולל כל מה שלא מצליח לך בחיים ולכן קשור לכל תחומי החיים. הטיפול הזה הוא הבסיס ומזון חיוני למערכת הרגשית, לכן יכול לפתור בעיות רבות ומגוונות ולפתוח הרבה אפשרויות בחיים.

form background

תנאי שימוש